KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9758093
nr 975 8093
Pastell
Signerad 1962, Västerlånggatan, 37x29
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:02:18
22/8 08:25:15
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv